Texty & Preklad: the ghost of a thousand - knees toes teeth Pod týmto nájdete text s prekladom hneď vedľa! Na našej stránke nájdete mnoho textov s prekladmi the ghost of a thousand! Pozrite si náš archív a ostatné texty, napríklad kliknite na písmeno the ghost of a thousand t a uvidíte aké piene od the ghost of a thousand máme v našom archíve a viac podobných ako knees toes teeth.

the ghost of a thousand
knees toes teeth
Fucking new romantics, it's only rock-n-roll, this is our religion as heaven we'll never know. No, I'm not delivered. Architects as militants, architects as crystal bones, metal hearts as oil cans, metal shoulders, knees and toes, in the spaces in our teeth lie the weapons of our youth, bring them down without a sound, bring them down and burn their towns. Fucking new romantics, it's only rock-n-roll, this is our religion as heaven we'll never know. No, I'm not delivered. I'm not delivered at all. We all kneel down at the feet of the sound. I was born an hour glass, now I'm skinny as a rake, I was born with silver spoons but I'll die without a care, but that's cool. . Fucking new romantics, it's only rock-n-roll, this is our religion as heaven we'll never know. No, I'm not delivered. I'm not delivered at all.

 

Jebaný nový romantik, je to iba rock-n-roll, toto je naše náboženstvo ako nebo, ktoré sa nikdy nedozvieme. Nie, nedoručujem. Architekti ako militanti, architekti ako krištáľové kosti, kovové srdcia ako plechovky od oleja, kovové ramená, kolená a prsty na nohách, v priestoroch našich zubov ležia zbrane našej mladosti, bez zvuku ich strhnite, zlikvidujte a spálte ich mestá. Jebaný nový romantik, je to iba rock-n-roll, toto je naše náboženstvo ako nebo, ktoré sa nikdy nedozvieme. Nie, nedoručujem. Vôbec nie som doručená. Všetci si kľakneme k nohám zvuku. Narodil som sa ako presýpacie hodiny, teraz som chudý ako hrable, narodil som sa so striebornými lyžicami, ale bez starostlivosti zomriem, ale to je v pohode. . Jebaný nový romantik, je to iba rock-n-roll, toto je naše náboženstvo ako nebo, ktoré sa nikdy nedozvieme. Nie, nedoručujem. Vôbec nie som doručená.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zadajte pôvodný text a použite náš prekladač!

Nenašli ste vašu obľúbenú? Tak to rýchlo zmeňte! Cez prekladací formulár to môžete urobiť v priebehu pár sekúnd. Preložte vaše texty jednoducho a rýchlo cez Prekladtextov.sk